Çoraplar Kişiliğinizi İfade Ediyor

Çoraplar kişiliğimiz hakkında çok şey söyler. Giydiklerine çok özen gösteren insanlar genellikle o günkü ruh hallerini yansıtacak şekilde giyinirler. Bazıları kendilerini heyecanlı veya mutlu hissettiklerinde parlak renkler giyebilirler bazıları da tek renkli üstler giymeyi seçebilir.

 

Çoraplarının senin hakkında ne söylediğini bilmek ister misin? İşte eğlenceli bir liste.

 

  1. Diz Boyu Çorap

 

Bir kız diz boyu çorap giydiğinde, bir Katolik okuluna kaydolabilir. Küçükken bunu bir tür kısıtlama olarak görmüş olmalılar ama bu kızlar yaşlandıkça, bu diz boyu çorapları kişiselleştirerek takdir etmeyi öğreniyorlar. Bazıları üzerlerine resim çizer, hatta bazıları çorapları elle boyatırdı. Sıkıcı ve geleneksel çorapları eğlenceli çoraplara dönüştürmeyi öğrendiler!

 

  1. Klasik çoraplar

 

Daha yaşlı veya olgun insanlar siyah veya kahverengi klasik çorap giyme eğilimindedir. Bu insanlar klas ama ya kibar ya da görünüşte çok kaba görünebilirler. Beden dilinde biraz katı olabilirler ve güç ve otorite göstermeyi severler.

 

  1. Delikli çoraplar

 

Aşınma nedeniyle delikli çorap giyen birini gördüğünüzde, bu çorap giyen kişinin cimri olabileceğine işaret eder. Aynı zamanda maceracı olduğu ve sınırları aşmaya istekli olduğu anlamına da gelebilir.

 

  1. Çılgın baskılar

 

Çılgın çoraplar (veya korkak çoraplar) giyen bir kişi gördüğünüzde, o kişi deli olabilir – iyi deli. Baskı, kullanıcının hobileri, mesleği ve diğer ilgi alanları hakkında size bir ipucu verebilir. Örneğin, üzerinde uçak izi olan çoraplar giyen bir kadın, hayal kırıklığına uğramış, pilot olmak isteyen biri olabilir.

 

  1. Parlak çoraplar

 

Parlak renkli çorap giyen birini gördüğünüzde o kişi mutlu bir insandır. Kurumsal dünyadan bazı kişilerin sarı, turuncu, kırmızı ve pembe çizgili çoraplar giydiğini öğrenmek sizi şaşırtabilir. Bu, görünüşlerinin geri kalanı saygı ve otorite talep etse bile, çoraplarının mutlu ve umutlu olma çıkışları olduğu anlamına gelir.

Lemonade Tasarımlı Çorap

  1. Beyaz çoraplar

 

Beyazın en cana yakın renk olduğunu biliyor muydunuz? Barış ve huzur demektir. Beyaz çorabı seven insanlar, temizlik konusunda çok titiz olabilir veya oynamayı seven biri olabilir. Risk almaktan korkabilir ve her zaman normlara uyar.

 

Peki Kagito’nun eğlenceli çoraplarına göz atma şansınız oldu mu? Gelin birlikte inceleyelim 🙂

 

Yeni Yıl Tasarımlı Çorap

Avocado Tasarımlı Çorap (Farklı Çift)

Zodiac Tasarımlı Çorap (Farklı Çift)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir