Evinizde fark yaratacak küçük ama etkili detay: Bardak Altlıkları

Bardak altlıkları, ev dekorasyonunu anlamlı ve özel kılan parçalar genellikle küçük detaylardan oluşur. Dolayısıyla küçük detayların bir araya gelmesiyle oluşan harmoni ev dekorasyonumuzu eşsiz kılacak güçtedir. Çerçeveler, vazolar, şamdanlar akla ilk gelen küçük ama etkili dekorasyon parçalarındandır. Fakat küçük parçalar sadece bunlarla sınırlı değildir. Size bardak altlıklarının da küçük ama etkili bir dekorasyon parçası olduğunu söylesek? Bardak altlıkları, ev dekorasyonunun küçük bir parçasıdır. Ancak dekorasyona kişilik katan detaylardır. Eve gelen misafirleriniz dekorasyonunun genelini büyük resim olarak görürler; fakat akıllarında her zaman küçük detaylar kalır. Misafirlerinizin aklında kalacak bir dekorasyona sahip olmak isteyenler için bardak altlıkları, hem sofistike hem de bireysellik duygusunu yansıtan parçalardır.

Duvar boyaları, mobilyalar, halılar zevkiniz hakkında bilgi verirken, detaylar kişiliğinizi yansıtır. Hem ev dekorasyonunuza uygun hem de kişiliğinizi yansıtacak bardak altlıkları ile unutulmaz bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Zevkinize uygun, sizi yansıtan bardak altlıkları için birçok seçenek mevcut. Sizin için birkaç seçeneği derledik, hadi birlikte inceleyelim.

En Sevdiğiniz Şehir Salonunuzda…

Brooklyn, Los Angeles, Paris…. Hangi şehir sizin favori şehriniz? Gidip de aşık olduğunuz ya da gitmeden düşlediğiniz şehir hangisi? Favori şehrinizi ev dekorasyonunuza taşımak istiyor olabilirsiniz. Çoğu kişi şehri yansıtan bir tablo asmayı tercih ediyor. Fakat favori şehrinizi kolay, şık ve akılda kalıcı bir şekilde dekorasyonunuza adapte etmeniz için en uygun ürünler bardak altlıkları olabilir. Böylelikle hem akılda kalıcı bir detaya sahip olabilirsiniz hem de işlevsel bir parça ile dekorasyonunuzu hayatınıza entegre edebilirsiniz.

Paris Bardak Altlığı Seti (10’lu)

Tarzını Yansıt…

Ev dekorasyonunun tamamına tarzınızı yansıtmak her zaman uygun maliyetli olmayabilir. Özellikle retro, bohem gibi özel bir tarzınız var ise bu tarzınızı dekorasyona yansıtmak için çok büyük maliyetler gerektirecektir. Fakat birkaç detay ile evin genelinde bu esintileri yakalabilirsiniz. Bunlardan biri de bardak altlıkları. Tarzınıza uygun sloganlı ya da görselli bardak altlıkları seçerek tarzınız hakkında misafirlere çok şey anlatabilirsiniz.

Birbirinden şık, kaliteli ve tarzınıza uygun bardak altılıkları Kagito’da. Hemen www.kagito.com’u ziyaret edin, beğendiğiniz bardak altlığını sepete atın!

 

Beer & Coffee Bardak Altlığı Seti (10 Adet)

Shut Up & Drink Bardak Altlığı Seti (10 Adet)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir