YEMEK MASASI HAZIRLAMAK SADECE BİR GEREKLİLİK DEĞİL, BİR SANATTIR.

Son dönemlerde yemek masası hazırlamanın bir gereklilik olmaktan çıkıp bir keyif, hatta bir sanat haline dönüştüğünü söylesek, abartmış olmayız. Yemek masası hazırlamak, sayısız dekorasyon ve sunum fikrini de beraberinde getiriyor. Birbirinden şık yemek masası aksesuarları, en kıymetli misafirlerinize özel yemek masası sunumları için bir araya geliyor.

Elbette yemek masası süslemesi yapmak için illa misafire ihtiyacınız yok, eşiniz ile baş başa yiyeceğiniz romantik bir akşam yemeği ya da tek başınıza yapacağınız bir kahvaltı bile yemek masasını süslemek için ve göze hitap eden hale getirmek için bir sebep diyebiliriz.

“Meal Time” Amerikan Servis (10’lu)

“Son Akşam Yemeği” Amerikan Servis (10’lu)

Yemek yemek pek çok kültürde sadece birer gereklilik değil bir sebeptir aslında. Uzun ve zor bir günün ardından yenilen bir yemek veya bir başarının kutlanılması için yenilen bir yemek ya da sevginizi anlattığınız bir yemek. Durum böyleyken yemek yenilen ortamdan tutun da masa düzeni de bir hayli önemli. Masa dekorasyonunda seçtiğiniz aksesuarlar bir nevi de aslında karakterinizi yansıtıyor. Bir sofra için gerekli tüm dekoratif tabakları, Amerikan servisleri ve bardak altlıklılarını www.kagito.com da bulabilirsiniz.

Sarı Kalp Tasarımlı Seramik Tabak

Meteroit Kalp Tasarımlı Seramik Tabak (2 Adet)

Karekterinizi en iyi yansıtan sofralarınızı kalitesi ve göz alıcı renkleriyle süsleyecek seramik tabakların hepsi www.kagito.com’da

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir