Washi Bandı İle Harikalar Yaratmanız İçin Harika Öneriler

Washi bandı deyince aklınıza ne geliyor? Hemen herkesin aklına genellikle normal bant geliyor. Ama Washi bantları biraz daha farklı. Vaktimizin çoğunu evde geçirdiğimiz su günlerde hepimiz eğlenceli hobiler aramaya başlamadık mı? Pekala, sizin için birkaç eğlenceli ve çok ucuz yollu önerimiz var! Washi bandı! Bandın nesi eğlenceli ya da nesiyle eğlenceli bir hobi edineceğiz diye sormuş olabilirsiniz fakat bu ürün hafife alamayacağınız kadar eğlenceli görünüme sahip ve bir o kadar da dekoratif!

 

Bu banlar bir hobi edinmenin en eğlenceli yolu, onu scrapbooking maceralarınızda bir süsleme olarak kullanmaktır. Washi bant kağıtla yapılan işler için mükemmeldir ve çeşitli fotoğrafları, çizimleri scrapbooking sayfalarınıza yapıştırmak için kullanılabilir. Yanlışlıkla sayfanıza yapıştırdığınız washi bandı yeniden konumlandırmak için rahatlıkla yırtmadan çıkarabilirsiniz. O kadar çok farklı renk ve tasarım var ki, projenize mükemmel bir şekilde uyacak bir model bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Scrapbooking ya da bullet journal için washi bandı çeşitleri

 

Ahşap Süsleme İçin Washi Bandı

Washi Bant ile Yapılan Ahşap Süsleme Örnekleri

İkincisi, ahşap el sanatlarınızı süslemek için washi bandı kullanabilirsiniz. Mesela bir ahşap çerçeve satın alıp ona hayat vermek için washi bandı kullanabilirsiniz. Siz ve aileniz için özel çerçeveler oluşturmanın veya hediye olarak vermenin kolay en güzel ve en özel şeklidir diyebiliriz. Bu özel çerçeveleri yapmak çok basit. İhtiyacınız olan tek şey, en sevdiğiniz washi bant rulolarından birkaçı ve ahşap bir fotoğraf çerçevesi.

Bu eğlenceli bantlardan birini alın ve bir parça keserek bir kenarı kaplayın. Başka, farklı bir bant rulosu alın ve diğer bir kenarı kaplayın. Şimdiden hayat bulmaya başladı değil mi?Çerçeveniz bantla kaplanana kadar bu işleme devam edin.

Üçüncü bir fikir olarak, bu bantları düz cam vazoları süslemek için kullanabilirsiniz. Düz vazolar kolaylıkla internetten ya da cam vazo satan mağazalardan bulunabilir. Odanıza özel tasarımcı tasarımcı dokunuşları için washi bantları çok ideal ürünlerdir. Vazoyu yatay veya dikey şeritler halinde kaplayarak vazonuza ruhunuzdan bir parça katabilirsiniz.

Dördüncü olarak, bu bantlar harika bir ambalaj dekorasyonudur. Mesela hediye paketlemek için kullanabilirsiniz. Bu harika dekoratif ve eğlenceli bantların birbirinden keyifli birçok kullanımı var. Siz de kendinize göre en eğlenceli ve dekoratif yolu bularak farklı tasarımlar elde edebilirsiniz. Farklı birçok farklı bandı için hemen www.kagito.com’a tıklayın.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir