Türkiye’nin ilk Marker Kalem Üreticisi Kagito

Kagito Marker Kalemleri son zamanlarda popüler hale gelmiş bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Bu kalemler, özellikle sanatsal çalışmalar ve hobi amaçlı çizimler için oldukça kullanışlı bir seçenek olarak öne çıkıyor. Kagito Marker Kalemler, profesyonel sanatçıların yanı sıra amatör çizerlerin de tercih ettiği bir ürün haline gelmeye başladı.

Kagito Marker Kalemleri, yüksek kaliteli mürekkepleri sayesinde canlı ve parlak renklerle çizim yapmanıza olanak tanıyor. Ayrıca toksik madde içermeyen mürekkebi sayesinde de insan sağlığına zarar vermemektedir. Böylece çocukların kullanımına da uygun ürünler olarak karşımıza çıkıyor.

Pastel Highlighter Kalem Seti (6’lı)

 

Kagito Marker Kalemleri, farklı uç kalınlıklarına sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Böylece ince çizgilerden kalın çizgilere kadar farklı ihtiyaçlara uygun olarak kullanılabiliyor. Ayrıca, su bazlı mürekkebi sayesinde kolaylıkla karıştırılabilir ve tonlama yapılabilir bir özelliğe sahip.

Bu kalemler, kağıt, karton, ahşap, metal ve plastik gibi farklı yüzeylerde de kullanılabiliyor. Bu özelliği sayesinde, farklı malzemelerde çizim yapmak isteyenlerin tercih ettiği bir ürün haline gelmiştir.

Marker Kalem 1 Adet (94-107 arası renk seçeneği)

 

Tüm bu özelliklerin yanı sıra, Kagito sevenlerine daha fazla çeşit sağlayabilmek ve daha iyi hizmet verebilmek için Türkiye’nin ilk marker kalem üreticisi olmak ve yerli üretim yaparak son tüketici için daha ulaşılabilir fiyatlar sunabilmek adına marker kalem fabrikası kurarak kağıt sektöründe olduğu gibi bu pazarın da öncüsü olmuştur. Çok yakında yepyeni ürün gamı ve daha da ulaşılabilir fiyatlarla sizlerle buluşuyor olacak.

Siz de çizimlerinize renk katmak ve soft bir tarz yakalamak isterseniz Kagito’nun birbirinden güzel marker kalemlerini keşfedin:

Coloring Marker Kalem Seti (12’li)

 

Çift Taraflı Brush Pen 60’lı Set

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir