Tasarımlarıyla Dikkat Çeken Renkli ve Eğlenceli Kalemlikler KAGİTO’DA!

Tüm öğrencilerin üstüne titrediği, kaybolmasın diye gözünün içine baktığı eşyalardan biri kalem kutuları değil mi? Tüm kalemleri, silgileri, renkli kalemleri ve hatta not defterlerlerini bile içine sığdırdığımız küçük kalem kutuları içinde büyük bir dünyayı barındırıyor. Bu nedenle, yıl boyunca hangi kalem kutusunu kullanacağını belirlemek çok önemli bir karar. Günümüzde farklı materyal, renk ve tasarımda üretilen kalem kutuları arasından seçim yapmak bir hayli zor.

Zevkinize hitap eden, kalemleri muhafaza etmenin en eğlenceli yolu ise Kagito’dan geçiyor! Kagito, farklı desen ve formda sunduğu eğlenceli kalemliklerle sizi kendisine hayran bırakacak.

Gelin Kagito kalemlik koleksiyonunu yakından inceleyelim.

İstanbul Tabelaları Kalemlik

Bu kalemlik adeta İstanbul aşıkları için tasarlandı diyebiliriz! Kadıköy, Taksim, Karaköy, İstiklal Caddesi gibi İstanbul diyince akla gelen ilçelerin tabelalarının yer aldığı kalemlik sizi mini bir İstanbul turuna çıkaracak. Nerede yaşadığınız fark etmez, siz de bir İstanbul aşığı iseniz kagito.com’dan sipariş vererek İstanbul’u ayağınıza getirebilirsiniz!

Kagito İstanbul Tabelaları Kalemlik

Kumaş Katlanabilir Kalemlik

“Benim kalem kutum farklı olsun, ben şekle önem veriyorum.” diyenlerdenseniz katlanabilir kumaş kalemlik sizi oldukça mutlu edecek. Açıldığında 53 cm uzunluğuna erişen kalemlik ile arkadaşlarınız arasında fark yaratacağınızı söyleyebiliriz. İnce halat detayı ve bohem tasarımı ile hem şık hem de yaratıcı bu kalemliğe hemen göz atın!

Kumaş Katlanabilir Kalemlik

Şeffaf Kalemlik

İçi dışı bir, bir o kadar da renkli karaktere sahip olanlar için neon renkli şeffaf kalemlikler en mükemmel tercih olacaktır. Basic formda ve fermurar detayı ile sade şıklığı yansıtan bu şeffaf kalemliklerin 4 farklı renk seçeneği bulunuyor. Siz de zevkinize uygun rengi seçerek, kagito.com’dan sipariş edebilirsiniz!

Kagito Pembe Fosfor Şeffaf Kalemlik

Tropikal Desenli Kalemlik

Hayal gücü yüksek ve soyut çizgilerden hoşlanan biriyseniz bu kalemlik tam sizi yansıtacak. Tropikal nesneleri özgün tarzıyla yeniden yorumlayan Kagito, sizi renkli ve soyut bir yolculuğa çıkarıyor. Tropikal desenli kalemlik çeşitlerine göz atmak için hemen kagito.com’u ziyaret edin!

Kagito Sarı Tropikal Desenli Kalemlik

Klasik, büyük, küçük, dantelli, şeffaf, katlamalı alternatifleri ile size geniş bir seçki sunan Kagito’yu hemen ziyaret edin, sizi yansıtan kalemliği hemen sipariş edin! Birbirinden farklı fırsatları kaçırmayın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir