Sevdiklerinize Farklı Bir Hediye Vermek İstemez Misiniz?

Sevdiklerinizi mutlu etmek aslında çok köklü bir güdüdür. Tarih öncesine hatta insanlığın varoluşundan itibaren farklı yollarla da olsa sevdiklerimizi mutlu etmenin yollarını ararız. Karşımızdakini mutlu etmek için kimi zaman güzel sözlere, kimi zaman jest ve mimiklere başvururuz. Fakat bazen sevdiklerimizi mutlu etmek için kelimler kifayetsiz kalabiliyor. Daha farklı ve daha özel alternatifler arayabiliyoruz.

Hayal kurmak muhteşem bir duygudur ama hayaliniz mutlu etmek üzerineyse işte o zaman ömrünüz boyunca unutamayacağınız gülümseyen anılar biriktirirsiniz. Fakat konu sevdiklerinizi mutlu etmek ise, içinizi tarifi imkansız bir heyecan kaplar. Sevdiklerinizin yüzünde ufacık bir gülümseme görmek için kim elinden geleni yapmak istemez ki?

Bazı hediyeler maddi olarak eşsiz olmasa da, taşıdıkları sevginin sıcaklığı onları eşsiz kılıyor. Bu yüzden duygularınızı ifade edebilmenin ve sevdiklerinizi mutlu etmenin yolu hissettiklerimizden dokunuşlar taşıyan hediyelerden geçebiliyor. Mesela alacağınız bir defter üzerine yazacağınız bir notla sevdiklerinize unutulmaz bir anı hediye edebilirsiniz. Böyle bir hediye herkesin kalbine dokunacaktır. Bu sayede pahada fazla olan bir hediyeden daha unutulmaz bir hediye hazırlamış olacaksınız.

Sevdiklerimizi mutlu etmek deyince anneye hediye, babaya hediye, sevgiliye hediye, kardeşe hediye ve arkadaşa hediye gibi birçok tema geliyor. Peki siz kimleri mutlu etmek istiyorsunuz. İşte tam da burada size yardımcı olacak bazı hediye fikirleri sunuyoruz.

Anneye Hediye

İşte size, ister anneler gününde ister doğum gününde yada hiçbir sebep yokken onu mutlu etmek için harika bir hediye alternatifi. Kendinizden bir not ile kişiselleştirerek annenize unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.

Anneler Günü Özel Kırmızı Kutu

Babaya Hediye

Babalarımız… Onlar bizim gizli kahramanlarımız. Peki kahramanların duyguları yok mudur :)? Tabii ki vardır. Onlara muazzam bir hediye vererek kahraman babaları mutlu etmek istemez misiniz?

Babalar Günü Temalı Siyah Kutu

Yeni İş Temalı Mavi Kutu

Sevgiliye Hediye

Sevgiliniz ya da eşiniz bu dünyadaki en çok değer verdiğiniz insanlar arasında öyle değil mi? O zaman onlara çok özel bir hediye hazırlayabilirsiniz.

Sevgiliye Kırmızı Kutu

Arkadaşa Hediye

Arkadaşınızın doğum günü mü yaklaşıyor? O zaman aradığınız hediye burada. Ona çok güzel bir doğum günü notu yazın…

Pembe Temalı Doğum Günü Kutusu
Doğum Günü Temalı Siyah Kutu

Kardeşe Hediye

İster abinize ister ablanıza ya da küçük kardeşinize esprili bir hediye vermek ister misiniz? Ona “Patron Sensin Temalı Siyah Kutu” ile esprili ve samimi bir hediye vererek onları mutlu edebilirsiniz.

Patron Sensin Temalı Siyah Kutu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir