Tam da Öğrenciler İçin Dediğimiz En iyi Defter Modelleri

Defter, hepimizin hayatında günün değişik zamanlarında ve farklı amaçlar için kullanılsa da en çok kullanan kişiler öğrencilerdir diyebiliriz. Defterler, hemen hemen tüm öğrencilerin çantasından eksik olmayan en önemli materyallerdendir. Bir öğrenci için ihtiyaçlarını karşılayan not defteri almak oldukça önemlidir, çünkü defterler neredeyse bir bütün eğitim yılında her gün ders notu almak, tekrar yapmak, ödev notu tutmak gibi farklı amaçlarla kullanılıyor. Dolayısıyla tüm bu notları en iyi şekilde alıp, yapılacakların en planlı şekilde organize edilmesini sağlayan defterlere ihtiyaç var. Öğrenciler için özel olarak tasarlanmış Kagito defterleri, tüm eğitim deneyimini çok daha keyifli hale getirecek. Öğrenciler okulun tam anlamıyla eğlenceli olmadığını düşünebilirler, dolayısıyla okulu daha eğlenceli hale getirecek bazı ipuçları vardır. Bunlardan biri de özel olarak tasarlanmış, eğlenceli ve şık not defterleri! Sanattan ilham alınarak tasarlanan eğlenceli Kagito defteriyle  okul deneyimini keyifli hale getirebilirsiniz.

Bullet Journal Black Noktalı Defter (A5)

Şıklığıyla Göz Kamaştıran Bullet Journal Defter

A5 boyutu, içi noktalı kağıt tasarımıyla ders notları için en uygun defterlerden biridir. Çizgili ya da kareli olmadığı için hem sayısal dersler hem de sözel dersler için oldukça uygun bir seçenek. 8 farklı renk alternatifiyle, 300 gr spectra kapağın üzerinde gold ya da lame noktalar bulunan My Bullet Journal defter oldukça göz dolduruyor. Bu defteri daha fazla kullanmak için üstten ders almak bile isteyebilirsiniz! ☺

“To-Do List Nothing”Haftalık Planlayıcı 

Orijinal Tasarımlı Haftalık Planlayıcılar

“Çok dersim var, hangi gün hangi dersin ödevi vardı?” diyenlerden misiniz? O zaman sizin için haftalık planlayıcı kullanma zamanı gelmiş demektir. Daha organize olmanızı sağlayacak, derslerle ilgili detayları atlamamanızı sağlayacak haftalık planlayıcılar sizi bekliyor. Tek bir sayfada haftada 7 günün detaylarını görebileceksiniz, bu şekilde tüm haftaya genel bir bakışla tüm derslerinizi kusursuz bir şekilde planlayabilirsiniz. Kolay koparılabilmesi için perforajlı 52 sayfadan oluşan haftalık planlayıcılar, farklı tasarım modelleriyle de sizlerle buluşuyor. Siz de ilginizi en çok çeken deftere sahip olup, hem arkadaşlarınız arasında hem de derslerinizde fark yaratabilirsiniz!

Ders Tekrarı Yapmayı İple Çekmenizi Sağlayacak Notepad’ler

Noktalı 30 sayfadan oluşan notepad’ler ile ders tekrarlarını özet şekilde yazarak yapabilirsiniz. Sayfaların üst kısmında yer alan bant tasarım alternatifleriyle özet yazmak daha eğlenceli hale geliyor. Siz de kendinize en uygun olan notepad’i www.kagito.com’dan seçebilirsiniz.

Marble Noktalı Notepad (A5)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir