Marker Kalemler İçin Bakım Önerileri

Kagito Marker kalemlerinizi çok sevdiğinizi biliyoruz. Daha uzun kullanım ömrü için sizlere harika tüyolar vereceğiz. Marker kalemler düzgün şekilde kullanılıp bakım yapılmadığında, mürekkepleri kuruyabilir ve kullanılamaz hale gelebilirler. Marker kalemlerini uzun ömürlü hale getirmek için şu ipuçlarına dikkat etmek

Çift Taraflı Brush Pen 60’lı Set

 

Kapağı Sıkıca Kapatın

Marker kalemlerinin kapağı her kullanımdan sonra sıkıca kapatılmalıdır. Bu, mürekkebin kurumasını önleyerek kalemin ömrünü uzatır.

Kullanmadan Önce Çalkalayın

Marker kalemlerini kullanmadan önce hafifçe çalkalayarak mürekkebin karışmasını sağlamak önemlidir. Böylece daha homojen bir renk verir.

Baş Aşağı Muhafaza Edin

Marker kalemleri uzun süre kullanmadığınızda, kalemi baş aşağı tutarak mürekkebin ucu ile temasını sağlayarak kurumasını önleyebilirsiniz.

Temizleyin

Marker kalemleri kullanım sonrası temizlenmelidir. Özellikle, alkol bazlı kalemler, kullanıldıkları yüzeylerde iz bırakabilirler. Bu nedenle, marker kalemlerini kullanmadan önce uygulama yüzeyini korumak için bir test yapmak önemlidir.

Düzenli Kullanın

Marker kalemleri düzenli olarak kullanın. Düzenli kullanım, mürekkebin akışkanlığını sağlar ve kalemin daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olur.

 

Eğer birbirinden güzel Kagito Marker kalemlerinden henüz sizde yoksa birçok çeşit arasından seçim yapabilir ve kullanmaya kıyamayacağınız güzellikteki marker kalemlerimizden hemen sipariş edebilirsiniz. Hemen tıklayın ve seçiminizi yapın.

 

Pastel Highlighter Kalem Seti (6’lı)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir