Eğlenceye Hazır Mısınız? Birbirinden Keyifli Kutu Oyunları Kagito’da!

Covid-19 pandemisi sebebiyle hayatlarımız, alışkanlıklarımız ve davranış biçimlerimiz artık değişmeye başladı. Normal hayat rutinimiz yeniden çizildi ve bu “yeni normal” yaşam biçimimizde Coronavirüs tamamen ortadan kaybolmadığı sürece maalesef çok gerekmedikçe dışarı çıkmamaya çalışıyoruz. Evde kalarak, salgın zincirini kırmaya ve Coronavirüs’ten kendimizi korumaya çalışıyoruz. Haliyle bu süreçte ailemizle daha çok birlikte vakit geçiriyoruz. Vakit geçirmek için ekmekler, tatlılar, lahmacunlar, pideler vb birçok yemek yaptık, aile fotoğraflarına baktık, düğün videolarını izledik, akrabaları ve arkadaşları aradık… Tüm eğlence bitti mi? Hayır!

İşte Size Ailenizle Birlikte Harika Vakit Geçireceğiniz Kutu Oyunları Listesi

İster çizerek, ister dolaylı yoldan yasaklı kelimedeleri söylemeden istediğin kelimeyi anlatamaya çalışın anlatırken eğlenceyi sonuna kadar yaşayın! 4 farklı anlatım şekli var. Klasik oyunun yanı sıra çizerek, Tabu kuklasıyla anlatarak ve en fazla 15 kelime kullanarak oynayacağınız Tabu XL ile oyun partileri çok eğlenceli geçecek.

Dünyanın en sevilen emlak ticareti oyunu Monopoly, herkese oyunda bile olsa emlak kralı olma şansı veriyor. Monopoly’nin kutusu yenilendi ve yeni kutuda tüm dünyanın oylarıyla seçilen Kedi piyonu da yerini aldı. Ayrıca Monopoly’yi çok daha hızlı oynamak için Hızlı Oyun Zarı’nı da kullanabilirsiniz. Siz de piyonunuzu seçin, Başlangıç noktasına yerleştirin ve hayallerinizdeki servete kavuşmak için mülkler satın alın, satın, anlaşmalar yapın. Unutmayın, zirvede sadece bir kişiye yer var!

Monopoly ve sevilen Nintendo video oyunu güçlerini birleştirdi ve ortaya Monopoly Gamer çıktı! Monopoly piyonları yerine Super Mario karakterlerinin piyonlarıyla oyun alanında dolaşın, kahramanların güçlerini kullanın. Monopoly Gamer’da önemli olan daha çok paraya sahip olmak değil, puan toplamak… Bunun için de altın toplayın, arsalar satın alın ve efsanevi Bölüm Sonu Canavarlarını yenin. En yüksek puanı toplayın, oyunu kazanın!

Zamanın eskitemediği oyunlardan kızma birader, en az 2 kişi, en çok 4 kişi ile oynanır. Siyah, kırmızı, yeşil ve sarı renklerinde  4 adet piyon vardır. Her oyuncu istediği rengi seçebilir. Kızma birader oyununda saat yönünde ilerlenir. Oyuncular hangi rengi seçtiyse o rengin olduğu köşeye 4 adet piyon koyar. Amaç bu dört tane hapsedilmiş piyonu oyun tahtasının ortasında bulunan kendi renk grubuna kaçmaktır. Sırayla her oyuncu tek tek zar atar. Kim zarına güveniyor? 

Scrabble, her zaman en E-Ğ-L-E-N-C-E-L-İ kutu oyunu! Oyun tahtası üzerine dizilebilen harflerden oluşan Scrabble ile oyuncular, farklı puan değerlerine sahip harf taşlarını kullanarak kelimeler yaratıyorlar. Puanlar harflerin puan değerlerine ve oyun tahtası üzerindeki ödüllü karelere göre belirleniyor ve oyunun amacı, en yüksek puana ulaşmak. Kelimeler dikey ve yatay olarak yazılabiliyor ancak kelime yazarken oyun tahtası üzerinde yer alan bir harf taşını kullanmak zorundasın. Her oyuncu harflerin puan değerlerinden ve oyun tahtası üzerindeki ödüllü karelerden en iyi faydalanabileceği şekilde harfleri konumlandırır ve harf kombinasyonları oluşturur. Bir oyundan çok daha fazlası olan Scrabble oyunuyla hem eğlenir, hem de oyunu her oynadığında yeni kelimeler öğrenir, kelime hazineni geliştirebilirsin!

Londra sokaklarında kaçan Bay X’ı yakalamak senin elinde! Dedektifler bir takım halinde onun kullandığı ulaşım araçlarından nerede olduğunu tahmin etmeye çalışıyor. Bay X ise Londra sokaklarında onu yakalamaya çalışan dedektiflerin elinden kaçmaya çalışıyor! Bay X in yakalamak için ne yapacaklarını tahmin etmen gerekli. Bunun için seyahat biletlerini kullanmalı ve Bay X takip etmelisin. Bay X’i tutuklayacak mısın yoksa Londra sokaklarında kayıp mı olacaksın?

Jenga Pass ile dünyanın en sevilen denge oyunu masanın dışına taşınıyor!Kuleyi kurmak için tahta blokları platformun üzerine dizin. Platformu elinizle tutarken tahta blokları çekip kulenin üstüne koyun ve platformu devirmeden diğer oyuncuya verin.Birbirinden eğlenceli 10 meydan okumayı deneyin, Jenga Pass ustası olun.

Monopoly Junior ile çocuklar en sevilen klasik piyonların sevimli halleriyle oyun alanında dolaşabilecek, arsalar satın alıp şans kartları çekerek ilerleyecek ve eğlenceli bi şekilde para kazanmayı öğrenecek ve stratejik zekasını geliştirecek. 

Kutu Oyunları Fiyatları 

Eğer kutu oyunları oynamayı seviyorsanız, bazen bilgi, bazen strateji, bazen yetenek ve bazen de şansa ihtiyacınız olacaktır! Kelime oyunları, strateji oyunları, zar oyunları, görsel hafıza oyunları gibi oyunlar hem sosyal çevrenizle olan iletişiminizi güçlendirecek.

Ayrıca yetişkinler ve çocuklar için de farklı versiyonları bulunan bu oyunları, sadece pandemi sürecinde değil, yılbaşı gecesinde, tatillerde ve kafelerde oynayarak keyifli anılar biriktirebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. 

Birbirinden eğlenceli bu oyunlara Kagito farkıyla, hızlı kargo ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Hemen www.kagito.com‘a girin sipariş verin ve eğlencenin tadını çıkarın. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir