Kırtasiye İhtiyaçları Kagito’da!

Yıl boyunca her ebeveyn, çocukları için çeşitli kırtasiye malzemeleri arar. Her malzeme de sınıfa göre değişir. Sınıfta yapılan etkinlikler, sürekli olarak kırtasiye malzemelerinin kullanılmasını gerektirir.

İlkokulda etkinlikler neredeyse her zaman makas, yapıştırıcı ve renklendirme kırtasiye malzemeleri gerektirir. Öğretmenler genelde öğrencilerinden çalışma sayfalarını kesmelerini ve çalışma kitaplarına yapıştırmalarını ve ardından renkli bir arka plan eklemelerini isteyecektir. Öğretmenler düzgün çalışmayı teşvik eder, bu yüzden bu eşyaların eksiksiz olmasını sağlayın.

Küçük çocuklardan her zaman sınıfta sanatsal bir şeyler yapmaları istenecektir. Bu genellikle ahşap tutkalı ve karton olur. Ayrıca çocuğunuzun iki kalem, iki kurşun kalem, bir silgi, bir cetvel ve bir hesap makinesi olmalıdır. Hesap makinesi bu aşamada temel matematiğe yardım için gerekli olabilir.

Lise, iş yükünün çocuğunuzun alışık olduğundan iki katına çıkacağı tamamen farklı bir yerdir. Kolay çalışma ve fosforlu kalemler için onlara renkli kalemler almak yerinde olacaktır. Alınması önemli bir kırtasiye malzemesi gibi görünmeyebilir, ancak onlara fayda sağlayacaktır. Çocuklar, öğrenmeyi geliştiren beyni uyardığı için renklerle daha iyi tepki verir ve daha iyi performans gösterir.

Makaron Silgi Seti (4’lü)

İhtiyaç duyabilecekleri bir diğer kırtasiye malzemesi de klasörlerdir. Çocuğunuzun klasörleri kullanması düzeni tektikler ve çalışma sayfalarını düzgün ve kolay bir şekilde saklayabilir. Çocuğunuzu her zaman klasörü ve çalışma kitaplarını düzenli tutmaya teşvik edin, çünkü bu, yetişkinliğe taşıyacakları iyi bir derstir. Çalışma hayatı için önemli rol oynar.

Lisede farklı kırtasiye malzemelerine ihtiyaç duyacaklar. Örneğin, çocuğunuza bilimsel bir hesap makinesi aldığınızdan emin olun. Hayatlarının bu aşamasına geldiklerinde ve okulda, özellikle sayıların ondalık basamakları varsa karmaşık sayıları hesaplayamazlar. Bu makineler kalemler, kurşun kalemler, cetveller ve silgiler kadar önemli bir öğedir. Lisede çocuğunuzun konularını seçeceğini ve belirtilenden daha fazlasına ihtiyaç duyabileceğini unutmayın. Teknik ve sanatsal konular, jenerik öğelerin iki katı büyüklüğünde kırtasiye malzemeleri gerektirir. Teknik konular, set kareler ve eskiz kalemleri gerektirirken, sanatsal konular, tüm işi içeride tutmak için farklı türde kurşun kalemler, boya fırçaları ve boya ile birlikte bir A2 flip klasör gerektirir.

Bullet Journal Red Noktalı Defter (A5)

 

Siz de bu kırtasiye ürünlerini www.kagito.com’dan temin edebilirsiniz. Birbirinden farklı çeşitte kırtasiye ürünü Kagito’da sizleri bekliyor hem de bir tıkla evinize kargo imkanı ile.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir