Kendine En Uygun Cüzdanı Seçme Rehberi

Kendine uygun cüzdanı mı arıyorsun? O zaman doğru yerdesin. Günlük hayatımızda stilimizi tamamlayan en önemli parçalardan biri cüzdandır. Paramızı, kredi kartlarımızı, banka kartlarımızı ve fotoğraflarımızı cüzdan içinde taşırız. İşlevi bakımından önemli olan cüzdan, bir aksesuar olarak da önemlidir. Çünkü kombinin tamamlayıcısıdır. Dolayısıyla seçeceğin bir cüzdan tarzını yansıtabilir ya da moda anlayışını gösterebilir. Peki size uygun cüzdanı nasıl seçersin? Gel, birlikte inceleyelim.

 

  1. Entelektüel Tarz Mı, Yoksa Spor Mu?

Cüzdanlar form olarak iki kategoriye ayrılır. Bunlar; uzun ve kısadır. Uzun cüzdanlar zarafet ve entelektüellik izlenimi verir, ancak kolay taşınabilir değildir. Yanına küçük bir çanta almak istediğinde uzun cüzdanın hacmi sorun olacaktır. Kısa olanlar çok daha küçük bir hacme sahiptir. Daha spor ve minimal kısa cüzdanlar tam sizin için. Hem uzun hem de kısa cüzdanlar iki ya da üç bölmeye sahip olabilirler. Genel olarak iki bölmeli kısa cüzdanlar erkekler için daha uygundur. Kadınlara gelince, üç bölmeli cüzdanlar tavsiye edilir. Bu cüzdanlar çok daha kalın olmasına rağmen, daha pratiktirler.

 

  1. Tarzını Renkli Cüzdanlarla Konuştur!

Bir cüzdan satın alırken renk de önemli bir faktör olarak kabul edilir. Genel bir kural olarak altın, arjantin ve kahverengi cüzdanlar zenginlik getirme işlevi görürken, mor ve kırmızı cüzdanlar zarif bir zevke sahip olduğunuzu gösterebilir. Turuncu, yeşil ve açık sarı olanlar gençlik hissi verirken, siyah ve beyaz olanlar zarif görünüyor. Bu renkli cüzdanların dışında kendi tarzınızı gösterebilecek klasik logolu desenli cüzdanları da tercih edebilirsiniz.

Sonsuz kombinasyon arasında sana en uygun cüzdanlar Kagito’da! Sen de hemen www.kagito.com’u ziyaret et, seçimini yap!

 

Gümüş Hologram Para Cüzdanı

 

Kırmızı Hologram Para Cüzdanı

 

Kedi Görünümlü Cüzdan

Siyah Pullu Bozuk Para Cüzdanı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir