Kagito.com Açıldı!

Temeli 2015 yılında atılan Kagito, 2017 yılında faaliyete geçmiştir. Kagito.com’un kurucu firması olan CC Kağıt Kırtasiye Ltd. Şti, sektörde 35 yıldır faliyet gösteren bir ekip tarafından e-ticaret iştiraki olarak kurulmuştur. 35 yıldır ambalaj, matbaa, etiket, davetiye, yayıncılık gibi sektörlere güven veren firmamız Kagito.com ile tüketiciye de kaliteli hizmeti sağlamak için yola koyulmuştur.

Kagito.com’da Ev-Yaşam ürünlerinden kırtasiye ürünlerine, tebrik kartlarından sanat ürünlerine yüzlerce çeşit özel ürün bulunmaktadır. Ancak tüm ürünlerin ortak noktası güzel kağıtlarla güzel tasarımı birleştiren bir anlayış çerçevesinde tasarlanmış olmalarıdır. Tüm ürünlerimiz kagito.com tasarımcıları tarafından özenle tasarlanmıştır.

Kagito’ya özel olan bu tasarımlar yetenekli ellerden çıktıktan sonra en kaliteli kağıt ve kartonlara basılarak üretilmektedir. Özel kağıtlara basılmış olan bu ürünlerde kagito.com tasarımları günlük hayatınızı kolaylaştırmanın yanı sıra güzelleştirmek için özenle hazırlanmışlardır.

Kartlar ürün grubundaki ürünler geçmişte yaygın olarak kullanılan ancak günümüzün dünyasında yerini dijitale bırakmış olan kartpostal gönderimini kolaylaştıran ürünlerle donatılmıştır. Bu ürünlerde bize yazmış olduğunuz mesajınız, seçmiş olduğunuz kartın arkasına el yazısı ile yazılarak göndermek istediğiniz kişiye posta yoluyla gönderilir. İsterseniz bu gönderinizi özel üretim zarflarla renklendirebilirsiniz. Mesajınızı sevdiklerinize özel tasarım kartpostallarla göndererek mesajınızı daha özel kılmak sizin elinizde.

    Kartlar grubundaki bir başka ürün çeşidi asker kartlarıdır. Vatani görevini yapan yakınlarınıza ön yüzünde asker tasarımı bulunan katlanabilen kartpostalınızı kapağın arka yüzüne özel notuzu kagito.com’a el yazısı ile yazdırırarak gönderebilirsiniz. Ayrıca asker kartlarının iç kısmında 365’den geriye doğru sayacak şekilde tasarlanmış şafaksayar bulunmaktadır. Böylece asker yakınlarınıza mesajınızı iletmenin yanı sıra vatani görevlerini yaparlarken yanlarında sizden bir hatıra kalmasını sağlayabilirsiniz. Asker kartları gümüş varak baskıyla üretilen ve bayrak kırmızı renginde olan ay yıldızlı özel zarflarda sevdiklerinize ulaşmaktadır. Bu zarfları ayrıca 10’lu set halinde de alabilirsiniz.
Kartlar ürün grubundaki yenilikçi ürünler arasında set kartlar da bulunmaktadır. Ön yüzlerinde özel tasarım desenler basılmış olan bu kartlar, üst segment fantazi kağıtlar kullanılarak üretilmiştir. Bu kartlar aynı kartpostallar gibi arka kısmında adres ve mesaj için ayrı bölmeler içerir. Bu ürünler kartlar ve zarflar içeren bir set halinde tarafınıza ulaşır ve böylece sevdiklerinize kart göndermeniz oldukça kolaylaşır.

Kagito.com’da onlarca kart seçeneğinin yanı sıra özel tasarım kırtasiye ürünleri de bulunmaktadır. Özel tasarım defterde A4 ve A5 ebat seçeneğinin yanı sıra çizgili, noktalı ve çizgisiz defter seçenekleri mevcuttur. Özel tasarım defterlerimizi yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz! Defterlerin yanı sıra kırtasiye ürün grubunda kalemlikler, kalem kutuları, dosyalar, marker kalem setleri, zarflar ve çeşit çeşit kalemler bulunmaktadır.
Bir diğer ürün grubumuz olan Ev-Yaşam kategorisindeyse içinizi ısıtacak, kalın gramajlı ve selefon kaplamalı yani dayanıklı amerikan servislerin yanı sıra karton bardak altlıkları ve posterler bulunmaktadır. Özel tasarım Ev-Yaşam ürünlerimizle evinizi güzelleştirmek artık daha da kolay.

Son olarak kagito.com’un üretici firmayla anlaşması sonucu satışa sunduğu Avant-Garde markalı sanat defteleri bulunmaktadır. Kuru tekniklerden akrilik, suluboya gibi tekniklere, yaratıcılığınızı kağıda vurmanız için özel olarak imal edilmiş kağıt, defter ve rulolar kagito.com’da. 13x19cm eskiz defterlerinden, 48x68cm suluboya defterlerine veya 50 metre rulolarla Avant-Garde eşsiz bir sanat ürünleri yelpazesi sunmaktadır.

Kagito.com ailesi olarak kağıt piyasasında edindiğimiz tecrübe ve birikimle yola çıkmış olmanın heycanını yaşıyoruz. Umarız ki tasarımlarımız sizin de hayatınızı renkli kılmakta yardımcı olur. Keza biz kağıdı zaten çok seviyorduk ancak özel kağıtları özel tasarımlarla buluşturunca yaptığımız işi daha da çok sever olduk.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir