Sevgini Hediye Kutularıyla Göster

Sevgini hediye kutularıyla göstermek harika bir fikir olabilir. Hayatta kutlanacak ve tebrik edilecek ne çok şey var! Doğum günü, yeni iş, Sevgililer günü, terfi gibi özel zamanlar bunlardan biri. Özellikle değer verdiğimiz kişilerin bu dönemlerini onlara hediyeler vererek unutulmaz kılmak isteriz. Kagito bu dönemler için hazırladığı temalı hediye kutularıyla sevdiklerine bir kutu mutluluk ulaştırıyor. Gelin Kagito’nun senin için hazırladığı bu temalı kutulara yakından bakalım.

Sparkle Blue Çizgisiz Defter (A5)

Doğum Günü Temalı Hediye Kutusu

Sevdiklerine doğum günlerinde yeni başlangıçlar için bu özel kutuyu hediye etmenin tam zamanı! Özel olarak hazırlanan kraft kutunun içinde Bullet Journal Blue Noktalı Defter (A5), Sparkle Blue Çizgisiz Defter (A5), Clouds Noktalı Notpad (A5), Cool Kids Kalemlik, Mini Masaüstü Mavi Çöp Kutusu, Uçan Kedi Tasarımlı Doğum Günü Kartı yer alıyor. Bu özel kutuyla birlikte sevdiklerinin doğum gününe unutulmaz bir anı bırakacaksın. Her bir ürünü daha detaylı inceleyebilmen için ürün linkine tıklayabilirsin.

Doğum Günü Temalı Mavi Kutu

Tebrikler Temalı Hediye Kutusu

Özellikle terfi alan sevdiklerine verebileceğin daha iyi bir hediye kutusu olamaz! Bu kutuyla hem onlara olan sevgini göstereceksin hem de yeni görevlerine beyaz bir sayfayla başlamalarını sağlayacaksın. Özel olarak hazırlanan kraft kutunun içinde Bullet Journal Blue Noktalı Defter (A5), Sparkle Blue Çizgisiz Defter (A5), Clouds Noktalı Notpad (A5), Stardust White Çizgisiz Defter (A5), Mini Masaüstü Mavi Çöp Kutusu, “Tebrikler” Tasarımlı Tebrik Kartı yer alıyor. Bu özel kutu yeni bir başlangıç için bütün öğeleri ve mutluluğu içeriyor. Ürün linklerine tıklayarak daha detaylı inceleme yapabilirsin.

Sevgililer Günü Temalı Hediye Kutusu

Sevgililer gününde sevdiğine, solmayacak yazdıkça seni hatırlatacak hediyeler Kagito.com‘da! Sevdiğin kişiye bu hediye kutusunu vererek ona bir kez daha söz uçar, yazı kalır sözünün değerini göstermiş olacaksın. Özel olarak hazırlanan kraft kutunun içinde Bullet Journal Red Noktalı Defter (A5), Love Notes Çizgili Defter (A5), Hearts Noktalı Notepad (A5), “I Love You” Sevgililer Günü Kartı yer alıyor. Bu kutu aşkla dolu! Ürün linklerine tıklayarak daha detaylı inceleme yapabilirsin.

Bullet Journal Blue Noktalı Defter (A5)

Yeni İş Temalı Hediye Kutusu

Yeni işin ilk günleri alışma evresi sebebiyle biraz gergin ve heyecanlı geçebilir. Sevdiğin kişinin gerginliğini azaltacak ve heyecanına ortak olduğunu gösterecek hediye kutusu Kagito’da! Özel olarak hazırlanan kraft kutunun içinde Bullet Journal Blue Noktalı Defter (A5), Sparkle Blue Çizgisiz Defter (A5), Clouds Noktalı Notpad (A5), Stardust White Çizgisiz Defter (A5), Mini Masaüstü Mavi Çöp Kutusu, Yeni İşin Hayırlı Olsun Kardeşim Tebrik Kartı yer alıyor. Ürün linklerine tıklayarak daha detaylı inceleme yapabilirsin.

Sen de Kagito hediye kutularıyla sevdiklerine ona olan sevgini gösterebilirsin. Hemen www.kagito.com’u ziyaret et! Sepete ekle!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir