Kagito’dan Yeni Nesil Eğlenceli T-Shirt’ler

Eğlenceli t-shirt’ler; havalı, orijinal ve kendini farklı hissetmek isteyen gençlerin bir numaralı tercihi. Kagito’nun hazırladığı mizah dolu, rengarenk eğlenceli t-shirt’leri seni bekliyor. Yazın sonuna yaklaşmış olsak da yazın enerjisini kışın da üzerinde taşıyabileceğin harika bir koleksiyon www.kagito.com’da seni bekliyor!

Eğlenceli mesajlar ve ikonlar içeren t-shirt’ler yeni neslin gözbebeği. Sen de bu eğlenceli t-shirt’ler için uygun dolabında yer açmak istiyorsan doğru yerdesin! Senin için hazırladığımız eğlenceli t-shirt giyme rehberine göz at, bütün gözler üstünde olsun!

Bulut Tasarımlı T-Shirt

 

  • T-shirt’ünde tarzına ve kişiliğine uyan sloganları ya da ikonları tercih et!

Eğlenceli t-shirt’ler taşıdıkları ikonlar ve mesajlar yoluyla karşı tarafa kişiliğin hakkında bilgi verir. Bu nedenle seçtiğin t-shirt’te yer alan eğlenceli dokunuşların tarzını ve kişiliğini yansıtması gerektiğini unutma. Böylelikle kendini seçtiğin t-shirt içinde daha rahat ve özgüvenli hissedeceksin.

  • Abartı aksesuarlardan kaçın!

Eğlenceli t-shirt giymenin en önemli kurallarından biri, ilgi odağını mesajın verildiği ikona ya da slogana çekmektir. Dolayısıyla eğlenceli t-shirt giydiğinde abartılı takılardan ve saç modellerinden kaçınmalısın. Özellikle eğlenceli kısmı kapatmayacak çanta modellerini tercih etmelisin. Aksi halde eğlenceli kısımlar kapanacak ve t-shirt’ündeki mizahın anlaşılması zor olacaktır.

Poşet Çay Tasarımlı T-Shirt

 

  • Odağı T-shirt’üne çek!

Eğlenceli t-shirt tercih ettiğinde kombinini öyle bir yapmalısın ki karşıdan gelen kişinin dikkatini ilk önce t-shirt’ündeki mizah çekmeli. Bunun için kombin yaparken kullandığın kıyafet renklerini t-shirt’ündeki eğlenceli kısmı ön plana çıkaracak şekilde seçebilirsin. Bu tüm dikkatin önce mizah kısmında toplanmasına yardımcı olacaktır.

Kaset Tasarımlı T-Shirt

Sen de kendine en uygun eğlenceli t-shirt’ü seçmek istiyorsan hemen www.kagito.com’u ziyaret et, karakterinize göre t-shirt modellerinden birini seç ve  Kagito’nun eğlenceli dünyasında yerini al.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir