Renkli ve Eğlenceli Çorapların Adresi Kagito!

Eğlenceli çorapların adresi Kagito! Monotonluğu kırmana yardımcı olmak için, senin için heyecan verici, bir o kadar da renkli bir çorap koleksiyonu geliştirdik! Bu çoraplar, onlara her baktığında yüzüne bir gülümseme getirmek için tasarlanmıştır. Hayvan figürlü mü, çiçekli mi?  Canlı renkli mi, koyu renkli mi? Farklı çift mi, aynı çift mi? Canın hangi çorabı giymek istiyorsa Kagito’nun geniş çorap koleksiyonu seni bekliyor!

İştah Açıcı Çoraplar

Hangi meyveyi daha çok seviyorsun? Peki dondurmayı yoksa limonatayı mı tercih edersin? Kagito’nun iştah açıcı çoraplarından birini giy, sen o güzel dondurmanın tadını çıkarmakla meşgulken o senin yerine konuşsun. Neye ihtiyacın varsa çorapla Söyle!

Watermelon Tasarımlı Çorap (Farklı Çift)

Ice Cream Tasarımlı Çorap

 

Sıra Dışı Çoraplar

Pembe bir lama mı, kulaklıkla müzik dinleyen bir köpek mi, yoksa uzayda yün yumağıyla oynayan kedi mi? Sence hangisi daha sıra dışı? Hemen Kagito’nun sıra dışı çoraplarından tercih et, tüm dikkatleri üzerine çek!

 

Alien Tasarımlı Çorap (Farklı Çift)

Zodiac Tasarımlı Çorap (Farklı Çift)

Farklı Çiftli Çoraplar mı? Tam senlik!

Kim demiş çifti birbirine eş çoraplar giyilir diye! Beş parmağın beşi bir değilse neden çoraplarımız birbirinin aynı olsun ki? Alışılmışın dışında, çifti birbirinden farklı olan, temalı çoraplar Kagito’da! Bir çorabın hikayesini tek bir ayağa sığdıramadık, hikayeyi iki adım arasına yaydık! Sen de www.kagito.com’u ziyaret et, adımlarına bir sürü hikaye sığdır!

Dj Dog Tasarımlı Çorap (Farklı Çift)

 

Ayakların kendini ifade etmek için mükemmel bir tuval! Bu tuvali düz beyaz çoraplarla noşa harcama! Hemen www.kagito.com’u ziyaret et, en beğendiğin çorapları sepetine ekle!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir