Ders Çalışmayı Eğlenceli Hale Getirecek Kagito Ürünleri

Kimler ders çalışmak için oldukça hevesli? Tabii ki; eğlenceli Kagito ürünlerine sahip olanlar!

Farklı tasarımlardaki silgiler, renkli ve yaratıcı kalemler, hayal gücünüzü besleyecek defterler ile ders çalışmaya can atacaksınız. 

Ders Çalışmak Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı!

Fast Food Silgi Seti

Hamburger, patates kızartması, sosisli ve dondurma… Bu lezzetli 4’lü silgi seti ile fark yaratacağınıza eminiz! 4 silgiden hangisini önce kullanmaya başlayacağınızdan emin olamazsanız bu yiyecekler hangisini yerken “Keşke bitmese” diye düşünüyorsanız onu en sona bırakın 🙂

Kagito Fast Food Silgi Seti

Tebeşirle Yazılabilen Kupa

Yoğun çalışma temposundayken herkes çaya ya da kahveye ihtiyaç duyar. Bu yoğun tempoda hem kahvenizi yudumlarken hem de formül ezberlemeye ne dersiniz? Klasik kara tahta yüzeyi şeklinde tasarlanmış kupaya istediğiniz an tebeşirle istediğinizi yazıp silebilirsiniz.

Tebeşirle yazılabilir kupa sayesinde konuları ezberlemek ve fark etmeden öğrenmek çok eğlenceli olacak.

Mini Masaüstü Çöp Kutusu

Ders çalıştığınız masanın atmosferini mini masaüstü çöp kutularıyla eğlenceli hale getirmek artık çok kolay! Tekerleği sayesinde masanızda canınız sıkıldığında kutuyu sağa sola oynatabilirsiniz. 15cm boyundaki bu çöp kutusunun 4 farklı renk seçeneği var. En sevdiğiniz rengi hemen kagito.com’dan sipariş edebilirsiniz.

Kagito Mini Masaüstü Yeşil Çöp Kutusu

Dondurma Görünümlü Fosfor Kalem Seti

Önemli notların üstünü çizerken ya da dikkat edilmesi gereken bir bölümü belirtmek için fosforlu kalemlere ihtiyaç duyarız. Peki bu kalemler dondurma görünümlü olsaydı ders çalışmak daha lezzetli bir hale gelmez mi? Kagito’nun 6 farklı pastel renkten oluşan dondurma görünümlü fosforlu kalem seti ile ders çalışmaya iştahınız kabaracak.

Kagito Dondurma Görünümlü Fosfor Kalem Seti

Donut Squishy Defter

Not almak hiç bu kadar pembe ve lezzetli olmamıştı! 3 boyutlu unicorn donut figürü ve pembe tüy kaplaması Donut Squishy defter ile yaratıcı fikirler yazılmayı bekliyor! Havuz problemlerini bile çözülebilir kılan bu defteri kagito.com’dan sipariş edebilirsiniz.

Donut Squishy Defter

Siz de birbirinden eğlenceli kalem, defter, silgi veya hediyelik ürünler arıyorsanız ya da kendinize hediye almak istiyorsanız www.kagito.com’da birbirinden farklı ürüne anında ulaşabilirsiniz. İster kırtasiye ürünleri ister, sanat ürünleri isterseniz de her yerde bulamayacağınız tasarım ürünler Kagito farkı ve güvencesiyle anında kapınızda!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir