Dekupaj: Kağıt İle Yapabileceğiniz Eğlenceli Bir Proje

Bir dekupaj projesi için gerekli ilk adımlardan biri, kaplayacağınız yapının renkli kağıtla inşa edilmesidir. Başlamak için bir yapı inşa etmek istemiyorsanız, sandalye gibi mobilya parçalarını, hatta müzik kutuları ve diğer eşyaları da kullanabilirsiniz.

Süsleyeceğiniz eşyayı seçtikten veya süsleyeceğiniz eşyayı oluşturduktan sonra, hazırladığınız kağıtlarla nesnenizin üstünde çalışmaya başlamak için hazırsınız demektir. Kullandığınız kağıt türü, bu tür bir projenin gerçekten en önemli kısımlarından biridir, bu nedenle projenizin bu bölümü için kesinlikle kaliteli bir kağıt satın aldığınızdan emin olmalısınız.

Bu projelerden birini tamamlamak için kullanabileceğiniz birkaç farklı kağıt türü vardır. Bu tür bir proje için kullanabileceğiniz en iyi kağıtlar kesinlikle dayanıklı ve ince bir yapıya sahip olan kağıt türleridir. Fakat hem eğlenceli hem de renkli bir proje ortaya çıkarmak istiyorsanız, Kagito’nun hadiye kağıdı seçenekleri harika alternatiflerden biri olacaktır.

Vintage görünümlü bir proje ortaya çıkarmak istiyorsanız;

Vintage Desenli Hediye Kağıdı

Sıkı bir hayvanseverseniz;

Kedi ve Köpek Desenli Hediye Kağıdı

Ya da tam bir Vosvos tutkunuyum diyorsanız;

Araba Desenli Hediye Kağıdı

Ya da çocuklar için bir dekupaj yapacaksanız;

Monster Desenli Hediye Kağıdı

Dayanıklı ve ince yapısının yanı sıra birbirinden farklı renk seçeneği olan kağıtları tercih etmeniz, oluşturacağınız ya da kaplama yapacağınız objeyi hayal ettiğiniz ve ifade etmek istediğiniz fikri ön plana çıkarmanızda yardımcı olacaktır.

Öyleyse, pahalı proje malzeme fiyatları ile uğraşmadan harika sanat eserleri yaratma sürecinden zevk almak istiyorsanız, kesinlikle bir dekupaj projesine başlamalısınız. Dekupaj projenize başlamadan önce, projenizin olabildiğince iyi görünmesini sağlamak için Anıl Kağıt’ın birbirinden farklı renk ve desendeki kağıtlarına göz atmayı unutmayın. Şimdi www.kagito.com’a tıklayın, kağıt modellerini inceleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir