Dekoratif Tabaklarla Evinize Yeni Bir Dokunuş

Dekoratif tabakları ev dekorasyonu olarak kullanmak günümüz evlerinde oldukça popüler bir trend haline geldi. Plakalarla yaratıcı olmanın ve aynı zamanda evinizin karakterini geliştirmenin birkaç eğlenceli ve kolay yolunu keşfedelim. Dekoratif tabak takımları, mutfağınıza ilgi ve çekicilik katmak için mükemmel bir dekorasyon fikridir. Mutfakta bulunan küçük ve sıra dışı duvar alanları tabaklarla dekorasyon yapmakiçin  oldukça müsaittir.

Mavi Benekli Kalp Tasarımlı Seramik Tabak (2 Adet)

Ucuz tabak askıları kullanarak dolaplarınızın üzerindeki duvar bordürünü hızlı bir şekilde güzelleştirebilirsiniz. Nasıl sıralanmasını ve düzenlenmesini istediğinize dair bir fikir edinmek için tabaklarınızı bir alana yerleştirebilir ve uygulayabilirsiniz. Harika, modaya uygun bir görünüm için üst kenar boyunca bir yeşillik çelenk eklemeyi veya bazı kelime sanatlarıyla – veya her ikisini birden – sentezleyebilirsiniz. Plakaları ikili veya üçlü olarak düzenleyerek “oynayın”, tavandan farklı mesafelere asmayı deneyin – daha ilginç, yaratıcı bir görünüm için bir akış ve odak oluşturun. Basit dokunuşlar, evinize o özel görünümü ve hissi katar. Plakalarla süslemek, bunu başarmanın harika bir yoludur.

Kozmos Mavi Kalp Tasarımlı Seramik Tabak

 

Bu fikirlerden bazılarını deneyin:

1) Tabakları diğer büyük bir dekora odak yaratmak için kullanabilirsiniz. Oturma odası, aile veya yatak odası gibi herhangi bir odada çerçeveli sanat eserinin, aynanın veya duvar halısının yanına asabilirsiniz.

2) Dekoratif tabak takımları ile pencere kenarlarını süsleyin. Odaların vurgu renklerini ortaya çıkarmak için bunları kullanın.

3) Esneklik ve boyut çok önemlidir. Tabak dekorasyonu banyo için mükemmel bir seçim olabilir. Zıt renklerde bir kombin oluşturabilir ya da yeşil tonlarıyla ferah bir ortam yaratabilirsiniz.

Tabii ki, herhangi bir odada tabaklarla başarılı bir dekorasyon yapmanın ana anahtarlarından biri, tabakların odanın temasını ve tarzını tamamlamasıdır. Siz de hemen www.kagito.com’a tıklayın ve birbirinden güzel dekoratif seramik tabaklardan evinize uygun olanı sipariş edin ve evinize yeni bir dokunuş katın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir