Brush Pen Boyama Kalemleri ile Mandala Boyama

Mandala diyince aklınıza ne geliyor? Vaktimizin çoğunu evde geçirdiğimiz dönem boyunca hem keyifli hem de tüm ailenin birlikte  eğlenerek yapabileceği aktivite arayışı içine girdik. Mutfakta bolca vakit geçirdik, puzzle setleri bitirdik derken hayal gücümüzü besleyecek alternatif aktivitelerin peşine düştük. İşte tam da bu noktada boyama kitapları en büyük kurtarıcımız diyebiliriz. Boyama kitapları sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de oldukça zevkli bir aktivite. Yetişkinlere özel hazırlanan, farklı zorluk seviyelerinde çeşit çeşit boyama kitapları mevcut. Dali’nin eserlerinden film posterlerine, kartpostallardan şehir siluetlerine kadar farklı tasarım alternatifleri bulunuyor.

                                                               Renkli Mandala

Renklerle iç içe olmayı seviyor ve yeni bir soluk arıyorsanız size tavsiyemiz Mandala boyama kitapları. Mandalalar; geometrik şekilleriyle, çizgilerin oluşturduğu desenlerle ve mükemmel simetrisiyle renklerin dansı için en uygun simgelerdir. Mandala boyamada genellikle farklı tonlarda canlı renkler tercih edilir. Eğer renklendireceğiniz mandalanın daha dikkat çekici ve göz kamaştırıcı olmasını istiyorsanız siz de en az 4 ya da 5 farklı renkte boyama kalemi tercih edebilirsiniz. Canlı ve zıt renklerin çokça kullanıldığı mandalalarda metalik renkli boyama kalemleri kullanarak eviniz için harika bir duvar dekoru yapabilirsiniz. Metalik Brush penler ile fark yaratan keyifli sanat eserlerine imza atmak için siz de hemen bir mandala kitabı edinebilirsiniz.

                                             Metalik Renklerde Boyanmış Mandala

Mandalaların doğası gereği, onları oluşturan desenler ve geometrik şekiller her zaman aynı boyutlarda olmayabilir, dolayısıyla temiz ve hatasız bir boyama yapmak için çift uçlu boyama kalemleri kullanmanızı tavsiye ederiz. Buradaki en önemli nokta boyama kalemlerindeki iki ucunda farklı büyüklükte olmasıdır. Böylelikle daha küçük ya da büyük alanları arada renk farkı olmadan daha profesyonel bir şekilde boyayabilirsiniz.

                                                Metalik Çift Uçlu Brush Pen (12’li)

Siz de yakın zamanda Mandala boyamaya başlamayı düşünüyorsanız, en uygun boyama kalemlerini Kagito’da bulabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri, çift uçlu brush pen serileri sizleri bekliyor. İster metalik, ister normal renkte brush pen’leri www.kagito.com adresinden inceleyebilir ve hemen sipariş edebilirsiniz. Siz de çalışmalarınızda fark yaratmak istiyorsanız metalik brush penler ile birbirinden farklı yaratıcı çalışmayı kendinize göre yorumlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir