Broş Şıklığı Kagito İle Yeniden Yorumlandı

Gün içerisinde birçok insanla tanışıyor ve ilk izlenimimizi genellikle görünüşlerine bakarak ediniyoruz. Kıyafetler genellikle insanların kişiliklerini yansıtsa da daha derin bir çıkarım yapabilmeniz için detaya inmeniz gerekiyor. Bu yüzden aksesuarlar önemli bir rol oynuyor.

Aksesuar hem kadınlarda hem erkeklerde farklı şekillerde karşımıza çıkabiliyor. Kolyeler, küpeler, yüzükler, kravatlar, kol düğmeleri vb. birçok ürün, çevremize karşı iyi bir görünüm sunmanın en güzel yolu diyebiliriz. Aksesuarlar farklı zevklere hitap edebilecek şekilde tasarlanabiliyor. Kimi yoğun taşlı ve ağır, kimi çok sade, kimi özgür ruhlu… Fakat bir aksesuar var ki üretilme amacı diğerlerinden çok farklı. Broşlar…

Broş denildiğinde akla her zaman şık, taşlı ya da düz ama sade ürünler geliyor. Genellikle davetlerde, düğünlerde ya da çeşitli resmi toplantılarda takılabilecek broş çeşitleri, hayatımızda hep bu şekilde yer alıyor. Peki biraz tabuları yıkıp, özgür ruhunuzu ortaya çıkarmak istemez misiniz?

İşte size harika broş çeşitleri:

“Poecasso” Broş
Sünger Bob “Ananas” Broş
“Deadpool” Broş
Rick&Morty “Rick” Tasarımlı Broş
“Life was OK” Broş
“Van Gogh” Broş
“Vespa” Broş

Bu birbirinden şık ve özgür ruhlu broş çeşitlerini, isterseniz çantanıza isterseniz kıyafetinizde kullanabilirsiniz. Fark yaratmak isteyen, özgür ruhlu bir kişiliğe sahipseniz o zaman tabuları yıkma vakti gelmiş demektir. En güzel broş çeşitleri şimdi www.kagito.com‘da sizleri bekliyor. Hemen tıklayın, daha fazlasına göz atın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir