Broş Çeşitleriyle Sanat ve Eğlence Yakanızı Bırakmayacak

Broş için birkaç yüzyıl öncesinin popüler en moda aksesuarındandır diyebiliriz ve son yıllarda tekrar popüler olmaya başladı. Broşların geri dönüşünün ana nedenlerinden biri, ortaçağ zamanlarının o klas görünümünü korumalarıdır. Fakat günümüzde broşlar ağır, pahalı aksesuarlar olmakla birlikte her yaştan gence hitap edecek modern görünümlü alternatiflerini de bulmak mümkün. Çünkü günümüzde broşlar tarzınızı yansıtmanın bir yolu olarak kullanılıyor. Modanın en önemli parçalarından biri olan broşlar,  gömlek ve ceket yakaları başta olmak üzere eteklerde de oldukça sık kullanılıyor. Kagito’nun broş koleksiyonu, sanatsal bakış açısını ve eğlence anlayışını tarzına yansıtmak isteyen gençleri bekliyor!

Çizgi Film Karakterleri Broşu

Yaşınız kaç olursa olsun herkesin sevdiği bir çizgi film karakteri muhakkak vardır. En sevdiği çizgi film karakterini her daim yanında taşımayı kim istemez ki? Sünger Bob’un Ananas evi, Patrick, “Hey Arnold” filminden Gerald, “The Simpson”dan Mr. Burns ve daha birçok karakter broş çizgifilmseverleri bekliyor!

Patrick Broş

İkon Broşlar

Bazen bazı nesneleri ve ünlü kişileri o kadar çok severiz ki tarzımızı yansıtmak için bu nesnelerden ve kişilerden yardım alırız. Bunlar ünlü ressamlar, düşünürler, eşyalar, bitkiler ya da filmler olabilir. Siz de Van Gogh, kaktüs, motosiklet, Stranger Things severlerden biriyseniz Kagito’nun ikonik broşları tam size göre!

Van Gogh Broş

Metinli Broşlar

Broşlar hoş görünümlerinin yanı sıra bazen karşı tarafa mesaj vermek için de kullanılabilir.

Kagito’nun mesajlı broşları arasından karşı tarafa vermek istediğiniz mesaja en yakın olan broşu seçebilirsiniz. Mesajınızın karşınızdakinin kulağına küpe olmasını istiyorsanız broşları yakanızdan hiç çıkarmayın!

Rebel Soul Tasarımlı Broş

Siz de tarzınızı yansıtacak en eğlenceli ve renkli broşları seçmek için hemen www.kagito.com’u ziyaret edebilir, biribirinden harika broşlardan hemen sipariş edebilirsiniz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir