Birbirinden Lezzetli Silgi Seti Çeşitleri Kagito’da!

Silgi seti… Peki bu kelime öbeğini duyduğunuzda akla ilk ne geliyor? OkullarOkullar, dünya çapında yaşanılan pandemi sebebiyle henüz açılmamış olsa da yaşadığımız bu kötü günler geçecek ve tekrar eğitim hayatı örgün bir şekilde devam edecek. Fakat kalem, silgi, kalem tıraş gibi ürünler sadece okul çocuklarına değil dekoratif amaçla bile satın alınabilir. Evet yanlış duymadınız, dekoratif amaçlı silgi, kalem, kalem tıraş mı olur demeyin Kagito’da olur!

Yıllar boyu rengarenk kalemler ve kokulu silgileri yaşımız kaç olursa olsun hep çok sevdik. Hatta aramızdan bazılarımız içindeki çocuğa dur diyemeyerek gizlice eğlenceli kırtasiye ürünleri aldığından çok eminiz : ) Okullar açılmamış olsa da okul için eksikleri erkenden gidermeye veya en eğlenceli ürünleri en yakın arkadaşlarınıza hediye etmek istemez misiniz? Gelin bu keyifli kırtasiye ürünlerini birlikte inceleyelim:

Aklı Hep Yemekte Olanlara Fast Food Silgi Seti

Pizza, sosisli ve patates kızartması diyince aklınıza ne geliyor? Peki ya şöyle bol turşulu ketçap ve mayonezli ya da bol malzemeli bir pizza ve yanına da çıtır çıtır bir patates kızartması deyince? Midenizin guruldadığını ve hemen telefonunuza sarılıp enfes yiyeceklerden sipariş etmek istediğinizi biliyoruz. O zaman hepimizin bildiği o yemek sipariş sitesine değil, www.kagito.com ‘a tıklayarak, EN71 1-2-3 testlerinden başarıyla geçen bu lezzetli silgilerden hemen sipariş edebilirsiniz. Üzgünüz bu set karnınızı değil ama ruhunuzu kesinlikle doyuracağına eminiz.

 

Fast Food Silgi Seti (3’lü)

 

Yemek setiyle ruhumuzu doyurduğumuza göre tatlıya geçebiliriz;

 

Dondurma Silgi

Yaz aylarının vazgeçilmez serinletici tatlısını hep yanınızda taşımak ve onunla birlikte çalışmak istemez misiniz? Rengarenk dondurma silgi tasarımlar bir tık uzağınızda…

 

Dondurma Silgi

 

Donut Silgi Seti

Peki ya donuta ne dersiniz? Ama tabiki silgiden. Kimilerinin vazgeçilmez tatlısı donutlar, artık kalem kutunuzda!

 

Donut Silgi Seti (3’lü)

 

Meyve Silgi Seti

Meyveseverleri de unutmadık tabii ki 🙂 Kırmızı yaz meyvelerinden oluşan bu setimizi hemen incelemenizi öneririz.

Meyve Silgi Seti (4’lü)

Kahve Silgi Seti

Sabahları kahve içmeden uyanamayanlar, yorulduklarında kahveyi dört gözle arayanlar, arkadaşlarını muhabbete çağırırken “Gelin bi’ çay içelim” yerine “Gelin bi’ kahve içelim” diyenlerin vazgeçemeyeceği silgiler kagito.com’da sınırlı sayıda stokla bir tık uzağınızda.

Kahve Silgi Seti (4’lü)

 

Daha birbirinden farklı eğlenceli silgilerle yüzünüzü güldürmek isterseniz, hemen siz de www.kagito.com’atıklayın ve en güzel setlere herkesten önce siz sahip olun.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir