Ufak Dokunuşlarla Bilgisayarına Tarzını Yansıt!

 

Artık tarzımızı sadece kıyafetlerle değil; kullandığımız tüm araç ve gereçlere yansıtma zamanı! Kullandığımız kahve kupasından tutun da dinlediğimiz müziğe kadar tarzımızı yansıtabilirken neden bilgisayarımız da bu tarzın bir parçası olmasın? Bilgisayarımıza tarzımızı yansıtmak bir tık kadar kolay ve yakın! Pembe severler için pembe bir klavye ya da Star Wars hayranları için Jedi temalı kılıflar satın alabilirsiniz! Sizin için bilgisayarınıza nasıl tarzınızı yansıtacağınızı adım adım derledik!

 

  1. Tarzını Yansıtan Klavyelerle Tanış!

Klavyeler bilgisayarların olmazsa olmaz parçalarından biridir. Hatta bilgisayarda en çok kullanılan ve önemli parça diyebiliriz. Eskiden tek tip klavyeler varken şimdi klavyeler için tarzını kolaylıkla yansıtabileceğin stickerlar, kaplamalar, hatta klavyelerin kendisi bile mevcut. Bu klavyelerden tarzını en iyi yansıtanı seçebilir ve bilgisayarına ilk bakışta tarzından bir parça ekleyebilirsin.

 

  1. Tarzına Uygun Fareleri Unutma!

Dizüstü bilgisayarın varsa ve klavyende değişiklik yapman mümkün değilse farede değişiklik yapmak tam sana göre! Tarzına uygun dizayn edilmiş fareler kullanarak bilgisayarına hem tarzını yansıtabilir hem de çok şık bir aksesuar ekleyebilirsin. Bunun için tek yapman gereken uygun fare arayışına şimdi başlamak!

 

  1. Koruyucu Kılıfları Keşfet!

Bilgisayarına sticker yapıştırmaktan hoşlanmıyorsan tarzını yansıtacak temalı kılıflar sana göre! Zevkine göre seçeceğin kılıflar ile tarzını bilgisayarına kolaylıklı yansıtabilirsin. Sen bilgisayarda çalışırken yanından geçen insanlar tarzın hakkında fikir sahibi olacaklardır. Bizden söylemesi..

 

Sen de www.kagito.com’u ziyaret et, zevkine uygun retro klavye ve Mouse setlerini keşfet!

Unutma bilgisayarına tarzını yansıtmak bir tık uzakta!

Retro Kablosuz Klavye & Mouse Set (Pink)

Retro Kablosuz Klavye & Mouse Set (White)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir